| Sarbu_Dani_1998 a întrebat:

am o intrebare! Un destept de la scoala mi-a varsat o sticala de apa pe telefon dupa ce a varsat apa telefonul s-a stins si nu a mai pornit.Garantia acopera dauna?

Răspuns Câştigător
| aleahimk a răspuns:

Nu. Din moment ce nu este o defectiune din fabrica, garantia nu acopera nimic.

2 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Nu. Garantia nu acopera dauna, in plus poti sa-l "chelfanesti" pe "desteptul" ala.

| MinatoSan a răspuns:

Gatantie de la magazin nu este, insa ii traci una-n moaca desteptului ala si ai o garantie ca se va feri de tine