| droomather a întrebat:

Daca anti virusul meu prinde virusi in carantina si ii sterg (selectez pe toti si dau delete) ei se sterg din calculator sau doar ii sterg din carantina si se intorc unde erau?

Răspuns Câştigător
| Goldilocks a răspuns:

Depinde ce antivirus ai si ce optiune selectezi. Ii poti sterge atat din carantina, cat si din calculator. Poti da o scanare dupa ce ii stergi si daca nu ii mai gaseste antivirusul, inseamna ca i-ai sters definitiv.happy

2 răspunsuri:
| regele1 a răspuns:

La majoritatea antivirusilor cand ii stergi din carantina ii stergi din PC.De obicei ca sa ii trimiti la locul lor folosesti optiunea "nu este un virus"

| Goldilocks a răspuns:

Merci pentru. funda.blushing