| ancutsa410 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi intre nokia 2330 si motorola wx395 ce ai alege?

5 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

D. p. d. v. al look-ului, imi place mai mult Motorola. Insa cauta ce calitati au cele doua telefoane si decide-te in functie de ele.

| 8paulica a răspuns:

Nokia, cu siguranta pentru ca bateria la nokia rezista cel mai mult dintre toate telefoanele, cand cei de la nokia vor sa scoata un model nou pe piata stau aproape ani intregi sa il pregateasca si eu am un nokia si nu are inca un an si tot e distrus.Bateria imi tine incarcata o zi, in aplicatii nu mai pot sa intru, pentru ca se reseteaza tot telefonul, castile nu sunt deloc rezistente si incarcatorul nu mai incarca uneori(nu stiu de ce)
BAFTA LA ALEGERE!

| Vero1996 a răspuns:

Cam greu...

La motorola camera are 1. 3 mpx sh nokia are vga sh urasc telefoaanele cu vga dar in pct de vedere a aspectului as prefera nokia...

Răspuns utilizator avertizat
| MisiRo a răspuns:

Nokia