| happiness a întrebat:

Daca are cineva laptop de la acer vreau si eu sa stiu daca are bluetooth si cum functioneaza daca merge sa trimiti prin blt de pe tel pe laptop.tnx:*

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Depinde de model-ul de laptop pe care il ai.Asta vezi tu singura daca are, daca nu are laptop-ul tau, se gasesc adaptoare bluetooth de cumparat(nu sunt chiar asa scumpe).

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Merge fatOo de la telefon la laptot, daca nu mergea avea sa imi pun intrebarea, de ce dar mai este instalat acest bluetooth? oare face poze?)) p. s, o mica nuanta, nu toate laptopurile Acer au bluetooth!

| happiness explică:

Freestyle vezi ca te supraestimezi, deci nu inteleg o chestie pe site`u asta de ce trebuie sa existe specimene asa ca tine? cand destinatia lui e sa ajute oamenii deeh nu toti suntem asa destepti ca tine! si in caz ca nu te`ai prins(wow tocmai tu)stiam acest detaliu ca nu toate laptopurile au bluetooth si am intrebat daca o merge sa trimiti de pe tel pe laptop pentru ca imi apare icon`u de la bluetooth deci presupun ca il are din moment ce apare in bara, dar problema e ca nu stiu cum functioneaza, cum sa il instalez sa il fac sa mearga intelegi acum ideea?