| alexx102428 a întrebat:

Daca ati avea la dizpotie 3000 de lei ce ati alege dintre laptop si telefon? Argumentati raspunsurile.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Desktop big grin

| DiannaDia a răspuns:

Laptop. Am deja telefon care a depășit 3000 lei... happy

| T0T a răspuns:

Laptop. Telefon extrem de performant chiar nu am nevoie, asta care îl am e destul pentru mine. Mai important un laptop.

| Solutionistul a răspuns:

Un laptop pentru ca te poate ajuta mai mult..si poti lucra mai usor pe el happy

| Anonimus1110 a răspuns:

Eu as alege si leptopul si teledonul deoarece un lepto bunicel costa in jur de 20 de mil(lei vechi) iar un telefon gasesti usor cu 10 mil

| RobertoTo a răspuns:

Laptop pentru ca alt fel vezi un film sau joci un joc pe laptop pana la urma tel in principiu este pentru a a apela si trimite sai primi mesaje

| Desideriu_Cristian_1994 a răspuns:

Daca as avea la dispozitie 3000 de lei, cu siguranta n-as alege un laptop sau un telefon, dar daca mi s-ar pune la dispozitie 3000 de lei doar pentru asta, as alege telefonul pentru ca un telefon la 3000 de lei chiar se simte calitativ.