| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Ce ati alege? Telefon sau tableta?
Si care ar fi acesta/aceasta? Exemplu Tableta X pentru ca... (argumentati)
Funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aleg în funcție de necesitate, am telefon și aș prefera să am și o tabletă.
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai de toate esti bogată.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bună.
Să știi că am de toate, dar ce-mi lipsește nimic și nimeni nu îmi poate oferi: părinții care nu-i mai am!
Dacă tăceai, filozof rămâneai. Mulțumesc că mi-ai tulburat liniștea sufletească!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefon Motorola Defy plus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ati tabletă găsesti la ofertă, au la altex.

| AlexaSiAtat3 explică:

Mentionez ca dispun DOAR de maxim 700 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| L4WRlD34TH a răspuns:

Daca tu doresti o tableta si/sau un telefon pto sa-ti iei Samsung Galaxy Note(care este telefon, dar are ecran cat o tableta, de 5, 3 inch) sau un Apple iPad 2 Wi-Fi + 3G(Suporta GSM). Daca ai telefon, cumpara-ti unul mai bun. Daca ai tableta iti recomand sa iti cumperi un telefon si sa vinzi tableta. Daca vrei o tableta dar si un telefon poti sa-ti cumperi Galaxy note(cel de mai sus).
Telefon:
-iPhone 5(4s e suficient dupa parerea
mea, iPhone 6 nu e deocamdata disponibil in Romania)
-Samsung Galaxy s4(si s3 e bun);
Tableta cele de mai sus si Samsung Galaxy Tab 10.1.
Succes!

| dragosseni24 a răspuns:

Iphone 6 Commercial pentru ca este cel mai nou model de iPhone din lume