| metzbalazs a întrebat:

Buna,azi dimineata am achizitionat un telefon mobil de la Orange(online). Aproximativ in cat timp ajunge?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, termenul de livrare este de maxim 3-4 zile de la validarea comenzii.

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai..de obicei cand ii suni sa comanzi iti spun ei.
Daca esti in weekend, luni sau marti. Dar in general, in 2 zile telefonul trebuie sa fie la tine!
Succes

| MyMindRules a răspuns:

De pe Emag? Intr'o zi, 2.winking

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MyMindRules):

Buna!
Imi pare rau daca te deranjez, dar. daca cineva iti spune ca *Citez* ''am achizitionat un telefon mobil de la ORANGE(online)" si tu ii spui de pe eMAG, cred ca e ceva in neregula. Aveti vreunul dintre voi probleme de comunicatie?

| soaitamarius a răspuns:

Vreo 2-3 zile.

| bee_2378 a răspuns:

De obicei te atentioneaza ei in cat timp vine, oricum vei afla cand va sosi dar depinde si in ce mod ai trimis, adica prin posta, sau printr-un curier mai rapid? cred ca in jur de, 2
poate 3 zile? sau poate mai devreme, ti-am spus, depinde prin ce curier

| metzbalazs explică:

Va multumeschappy