| Leo0008 a întrebat:

Daca dau actualizare la Windows 11 mi se șterg datele din laptop?
Am auzit ca după ce dai update, ti se șterge tot, e ca nou

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se sterge nimic.

| RAY a răspuns:

Ce naibii sa se șteargă, ăștia care au răspund da sunt idioți, se instalează niște programe, actualizări de securitate, drivere, aplicați etc

| gabicoo a răspuns:

Nu se șterge nimic! Toate fișierele rămân la locul lor!
Dacă în timpul upgradeului se ia curentul atunci se pot pierde unele fișiere! Asta doar accidental!
Să ai bateria la 100% când începi actualizarea!
Succes!

| VoidEternal a răspuns:

Ai auzit greșit.

| Brizbriz a răspuns:

Daca nu formatezi... nu se pierde

| flixbuster a răspuns:

Vezi aici - cauta "upgrade la windows 11, ce se"

https://www.microsoft.com/ro-ro/windows/get-windows-11

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu se șterge nimic, stai liniștit. De aia e actualizare, nu reinstalare... am dat eu și nu s-a pierdut nimic.

| AIeXxX a răspuns:

Se șterg toate datele de pe local disk unde ai instalat windowsul. Ar fi bine să faci două local disk-uri data viitoare când instalezi windowsul. Pe unul vei tine windowsul iar pe altul ceea de ce ai nevoie să nu se șteargă.

| Andreioska a răspuns:

Se șterge tot

Da tu ce crezi ca inseamna actualizare. PwP