| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Daca dau pe facebook la un mesaj "marcheaza ca neciti" imi apare doar mie ca nu e citit, sau si persoanei care l-a trimis?

9 răspunsuri:
| FataDinVecini a răspuns:

La persoana aceea cand dai seen, ii apare, daca dai pe "marcheaza ca necitit" va disparea acel "seen/vazut" deci daca ai dat din greseala, ii poti spune ca nu ai vazut, spera doar ca nu a observat inainte sa "marchezi ca necitit"winking.

| LTAA a răspuns:

Doar ție.

| DanielVălean a răspuns:

Iti apare doar tie, acelei persoane nu are de ce sa ii apara.

| TOOL a răspuns:

Iti apare doar tie.

| d33a15 a răspuns:

Ii apare si persoanei care i-ai trimis mesajul happy

| Didishorr a răspuns:

Ii arata si persoanei care a trimis mesajul, si dupa ce il vezi apare ca l-ai vazut, ce vezi tu, aia vede si persoana cu acre "chetuiesti"

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Nu iti apare decat tie. Persoana ti l-a trimis, asteapta doar raspunsul tau.

| Florescu23012000 a răspuns:

Iti apare doar tie :*. Acelei persoane ii apare ca l-ai citit sad.

| Macovei_Edy_2000 a răspuns:

Doar tie iti apare! O zi buna!