| mtw123 a întrebat:

Dacă cineva îmi trimite un mesaj pe wap și eu îl citesc cu netul oprit, persoanei care l a trimis ii apare ca l am citit, adică apar linile alea Albastre jos?
Funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| ziftode a răspuns:

Daca wap inseamna... AAAAAA... WAP, adica un protocol de comunicatie de pe vremea lu' pazvante kioru' si anume:
https://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_Application_Protocol
atunci, nu stiu, nu am lucrat cu WAP, imi pare rau
dar cum ai reusit sa il dezgropi? big grin

| RobertMoon a răspuns (pentru ziftode):

WhatsApp, tataie.

| ziftode a răspuns (pentru RobertMoon):

Aham, trebuie' sa fi putin dus sa prescurtezi ceva cu numele la altceva, SINCER, mai ales ca sunt destul de asemanatoare ca idee (ambele se ocupa cu comunicatia in retea)

insa hai sa iti zic de WhatsApp, odata ce mesajul a ajuns la tine ii apar alea doua bifari jos, intr-adevar daca tai netul inainte de a le citi nu ii mai apar albastre, dar, cum ii dai drumul la net or sa se faca albastre
solutie sa nu se mai faca albastre deloc e:
https://gadgets.ndtv.com/......pts-621911
in romana nu gasesc, descurcate ca esti baiat mare si vaccinat...
MUCOSULE big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| ș53fan a răspuns:

Știam că nu...eu personal asta știu! Apar doar dacă te conectezi la mersi reintrri pe WhatsApp! Părerea mea! Poate greșesc, iar dacă e așa îmi cer scuze! Eu doar mi-am spus părerea!

| SMH a răspuns:

Nu apar pana nu activezi iar netul.