| InF3CT a întrebat:

Daca dezinstalez si reinstalez google chrome se pierd toate datele salvate din el?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu trebuie sa-l dezinstalezi! de 2-3 saptamani au probleme, toti care folosim google Chrome avem aceste probleme.

| horia2012 a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare cu dezinstalatul si pierdutul datelor-ce trebuie sa faci.

| єχcєєℓ a răspuns:

De ce ai vrea să-l reinstalezi?

| InF3CT explică (pentru єχcєєℓ):

Si sunt cam imprastiate..inainte imi aparea normal.ai idee ce se intampla?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru InF3CT):

Dacă ție îți apar toate astea+Guță peste tot chiar n-am nici o idee ce se întămplă...O reinstalare n-ar strica. Oricum se vor pierde toate datele.

| InF3CT explică:

Am probleme legate de navigare.nu imi mai apare ca inainte cand caut ceva.imi apar niste randuri.multe randuri Web
Imagini
Videoclipuri
Mai multeInstrumente de căutare
Știri
Cărţi
Bloguri
Discuţii
Aplicaţii
Brevete
Toate duratele
Scurtă (0-4 min.)
Medie (4-20 min.)
Lungă (> 20 de min.)
Reţeaua web
Pagini scrise în română
Pagini din România
Pagini străine traduse
Oricând
Din ultima oră
Din ultimele 24 de ore
Săptămâna trecută
Luna trecută
Anul trecut
Interval personalizat...
Toate rezultatele
Site-uri cu imagini
Pagini accesate
Încă neaccesate
Literal
Căutaţi în apropiere…
daca caut ceva imi apare asta si dupa aia sub ele asta
Rezultate Căutare

nicolae guta si blondu de la Timisoara buna dimineata... - YouTube

► 3:18► 3:18
www.youtube.com/watch?v=9t85C4GQhZU‎
Distribuiţi
29.09.2012 - Încărcat de nekmusicproduction
CONTACT BLONDU DE LA TIMISOARA 0760173262 NEK MUSIC PRODUCTION VIOARA NINEL DE...
LIVIU GUTA ANTALYA - YouTube

► 3:48► 3:48
www.youtube.com/watch?v=E9D-g_hrGn0‎
Distribuiţi
27.02.2013 - Încărcat de LiviuGutaOficial
www.liviuguta.ro liviuguta@yahoo.com https://www.facebook.com/LiviuGutaMusician https://www. facebook...
CLAUDIA SI NICOLAE GUTA - CINE-I VINOVAT IUBIRE - YouTube

► 4:13► 4:13
www.youtube.com/watch?v=arEzEw_dLm4‎
Distribuiţi
01.09.2012 - Încărcat de claudiaoficialmusic
muzica si text DeMarco orchestratie Nek pentru concerte www.impresariatmusic.ro Facebook Oficial...
Nicolae Guta - La dusmani le e necaz Manele Noi 2013 - YouTube

► 4:21► 4:21
www.youtube.com/watch?v=3WMOPiGX8nA‎
Distribuiţi
22.10.2012 - Încărcat de kompactsound
Nicolae Guta - La dusmani le e necaz Manele Noi 2013 http://facebook.com/kompactsound Nu te las...
Nicolae Guta-Maine plec acasa - Video Dailymotion

► 3:31► 3:31
www.dailymotion.com/.../xxqocf_nicolae-guta-mai...‎
Distribuiţi
Watch the video «Nicolae Guta-Maine plec acasa» uploaded by Ma... DANIELA GYORFI SI LIVIU GUTA...
Guta la inceputtt - Cat este lumea de mare vol 4 - Video - Trilulilu

► 5:08► 5:08
www.trilulilu.ro/.../guta-la-inceputtt-cat-este-lumea-...‎
Distribuiţi
Ce criminal era Guta la inceput - Sa fie special pentru toti parintii adevarati si copii lor.
Mai multe videoclipuri pentru guta »
Guta - Sfatul Medicului

www.sfatulmedicului.ro/Guta/guta_1662‎
În cache
Pagini similare
Distribuiţi
Guta - Guta este o forma de artrita (inflamatia articulatiilor), caracterizata prin episoade dureroase secundare inflamatiei articulatiilor. Boala este caracterizata...
www.myneletv.com - GUTA | Manele | manele noi | manele 2013...

www.myneletv.com/tags/guta/‎
În cache
Distribuiţi
Nicolae Guta & Denisa Te Rog Sa Te Intorci. A lesinat si a ajuns la spital ( Stirile Pro TV ). hot. Nicolae Guta A lesinat si a ajuns... FACEBOOK. NICOLETA GUTA...
Guta face audienta! Bataie intre iubite la TV - 220.ro

www.220.ro › Filme › Emisiuni TV‎
În cache
Distribuiţi
Evaluare: 38.7% - 31 (de) voturi
24.01.2013 – Guta face audienta! Bataie intre iubite la TV. Emisiuni TV. Bataie in direct la o televiziune din Romania. Iubitele lui GuTA s-au lovit cu...
Liviu Guta Official | Facebook

www.facebook.com/LiviuGuta.Official‎
În cache
Distribuiţi
Liviu Guta Official. 35326 likes · 1287 talking about this. www.liviuguta.ro liviuguta@yahoo.com.
Căutări referitoare la guta
guta boala

liviu guta

nicolae guta

nicolaie guta

guta download

nicoleta guta

guta 2012

guta buna dimineata

| OanA704 a răspuns:

Da, se pierd pentru ca din momentul in care l-ai dezactivat nu iti mai apare nimic!