| alexandrub a întrebat:

Daca doresc sa instalez o noua placa video, inainte de a o monta trebuie sa dezistalez driverele pentru cea veche?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Nu se dezinstaleaza singur, recomandat e sa dezinstalezi acel driver pentru ca el porneste odata cu windows-ul si consuma resurse. indiferent daca il dezinstalezi dupa sai inainte.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă cea veche e dedicată, ar fi o chestie, că acele drivere sunt inutile.Succes

| alexandrub explică (pentru DeyCj):

Da, este dedicata.

| petrica1111 a răspuns:

Nu neaparat. Le poti dezinstala si dupa. Funda! te rog

| pendea a răspuns:

E mult mai bine sa reformatezi pc-u deoarece poate face ""figuri""

| laulaurentiu9 a răspuns:

Nu este nevoie se dezintaleaza singure