| Cristi3672 a întrebat:

Dacă fac o plată prin Skrill, cei cărora le trimit bani pot sa vadă datele mele de pe card ca la PayPal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil ca cineva sa-ti vada datele tale bancare la Paypal!
Nu stiu de unde ai scos tu acest lucru, dar efectiv este imposibil ca cineva sa-ti poata intra in contul tau paypal, sa-ti vada detaliile bancare ori ale credit cardui.

Ti-am mai spus ca nu ai inca un cont valid de paypal, de aia nu ai habar cat de securizat si safe este.

| Cristi3672 explică (pentru Violleta2022):

Ești dusă cu capul. Cardul e atașat de contul de PayPal

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristi3672):

Esti tu mai prostut si nu intelegi ca nu-i ca la joaca pe conturile de gamming, ci securizat ca la un cont bancar al unei banci/
Chiar daca cardul este atasata de contul paypal, este IMPOSIBIL ca cineva sa-ti intre in contul de paypal si sa-ti vada tie detaliile bancare.
Este exact ca si cum ti-ar intra cineva in contul tau de la banca... dar cum nu au parola, nu au numarul contului, nu au acces si nu pot sa-ti vada NIMENI aceste date personale.