| Ovidiu a întrebat:

Daca formatez/ instalez des sistemul de operare de la PC, are ceva?

6 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau, doar ca pierzi niste timp. Hard-disk-ul nu se uzeaza asa usor.

| Kattan a răspuns:

@Joint Whaaaaat? Cine te-a invatat pe tine asta?

| Kattan a răspuns:

@Joint Hai sa-ti fac o analogie. Ai o foaie de hartie. Scrii toata pagina cu creionul. Stergi cu guma. Iar scrii toata pagina. Iar stergi.
Faci asta de vreo cateva ori. Ce se va intampla?

| Adyspeed a răspuns:

Eu am bagat intr-o luna windowsul de 4 sau 5 ori ca aveam virusi si acum cam o data la o luna ca asa imi place si vreau sa-mi mearga bine. deocamdata nu am probleme si fac treaba asta de cativa ani

| Joint_4006 a răspuns:

Stai linistit, din contra macar odata pe luna e bine sa iti formatezi pc`u!

| Joint_4006 a răspuns:

@ Jmecher
Ma eu asa stiam.
Ce poate sa se intample? eu mi-l formatez la o luna ca mi se misca infern de greu.Si fac asta de 2 ani incoace, si n`a patit nimic deci ***