| AndSim a întrebat:

Daca formatezi PCul de multe ori, este ceva rau sau nu influenteaza cu nimic negativ asupra laptopului/pcului?

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Din cate stiu eu nu pateste nimic, ba chiar e mai bine sa il formatezi la un interval de timp, fiindca cureti acea partitie de orice ar fi avut in ea(lucruri personale, etc pana la virusi). Bafta happy

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic.

| j1NNNx a răspuns:

Cu atat mai bine bro. Daca il formatezi de mai multe ori e mai bine. La RW (restart windows) se curata de toti "intrusii"!

| marin81 a răspuns:

Nu influenteaza cu nimic negativ/ Chiar e indicat sa il formatezi cand schimbi windowsul