| Eigei a întrebat:

Daca iau de la alt laptop un product key, serialul, si il pun la laptopul meu, atunci cand instalez windowsu, se poate intampla vreo ceva cu laptopurile noastre?

9 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Se inițiază secvența de autodistrugere și începe Apocalipsa. Sa nu încerci, ca e ilegal.

| Eigei explică (pentru trolololo):

Esti un adevarat geniu ma, mersi de ajutor.winking

| trolololo a răspuns (pentru Eigei):

Nu ți-am zis? E ilegal sa folosești același key pe 2 sisteme.

| Eigei explică (pentru trolololo):

Pana la urma e bun sau nu sa folosesc product key-ul acelui laptop si la al meu?

| trolololo a răspuns (pentru Eigei):

Nu se poate folosi același key pe 2 pc-uri.

| buffa a răspuns:

Nu se va intimpla nimic, stai fara griji!

| TomaKa1900 a răspuns:

Serialul este ca o cheie, Daca folosesti o cheie la 2 usi se intampla ceva? Asa e si la windows

| ADITZA0708 a răspuns:

Nimic.

| prycadr a răspuns:

Nu are nici o treaba serialul de la windows cu laptopul