| alexandero a întrebat:

Salutare ziceti-mi si mie ca, cand instalez windowsu pe laptop incepe sa piuie! se poate strica cv daca piuie?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E posibil sa nu se instaleze sistemul de operare. Piuiturile semnifica multe probleme cum ar fi probleme HDD, placa de baza, ram, video.Vezi aici
Coduri audio la bootare din BIOS - http://queen-soft.blogspot.it/2010/06/codurile-beep-bios.html

| alexandero explică (pentru neluL):

Da am instalat Windowsu 7, da cred ca bipurile erau, deoarece nu mergea tastatatura! cam cat ma costa sa repar tastatura?

| neluL a răspuns (pentru alexandero):

Cine stie ce are tastatura ta? O tastatura noua te costa intre 150-200 lei.O reparatie te poate costa pana in 100 lei.