| Andrea39 a întrebat:

Daca imi cumpar o noua baterie telefonului meu sunt sanse să mi se stearga ceea ce am im el?

6 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Nulaughing)ce legătură are?

| Tecarucatalin a răspuns:

Nu se sterge nimic.

| Denila123 a răspuns:

Nimic numai daca scoti cartela vei pierde nr dw telwfoane fara nume bafta

| djeqzr a răspuns:

Daca dai foc la casă, se transforma in hotel de 7*

Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de desfacerea bateriei, trebuie oprit telefonul din butonul de pornire /oprire.
In acel caz raman memorate toate informatiile din memoria de lucru si nu se pierde nimic.

Daca se scoate bateria fara oprire din buton, atunci se vor pierde informatiile stocate in memoria de lucru.

| tedi12345678 a răspuns:

Nu..nu are nicio legatura