| invidia97 a întrebat:

Daca imi cumpar un samsung galaxy s la abonament de 10 euro pe 2 ani cat ar trebuia sa platesc?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Depinde de la ce operator vrei sa-l cumperi.
Fiecare operator are configuratorul pe site-ul lor.
De ce nu te uiti?

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Sorine, asa stii tu? Ca 10. 000ron inseamna 10milioane?

| ΔH a răspuns:

Vad ca pe site la Orange, nici nu mai au Galaxy S, poate doar in magazine, daca le-au ramas pe stoc.

| LaLaura a răspuns:

Bună
trebuie să plătești în fiecare lună timp de 2 ani (420, adică 400 și 20 de mii de lei în bani vechi, dar asta înseamnă doar abonamentul, fără cost suplimentar)

| SoRyNeScku a răspuns:

Cam 10.000 ( 10 milioane )

| invidia97 explică:

De la Orange vreau sa-l iau da nu are cum sa fie atat de mult 10 mil plus abonament de 10 euro pe 2 noi, mai astept si alte mesaje