| popescu400 a întrebat:

Salutare worried, am si eu o mica problema.

Am windows ultimate 7 original etc instalat, dar nu am CD ul si acum trebuie sa il instalez iar... dar vreau sa fie tot acest windows, dar sa fie ca la inceput.

Este posibil sa il reinstalez fara CD I don't know

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand, windows 7 este pe dvd nu pe cd!
De instalat n-ai cum fara dvd, nu pot sa-mi dau seama ce logica ai de ai pus o astfel de intrebare.
In cel mai bun caz, poti sa dai restore si systemul va reveni la o data anterioara!

| popescu400 explică (pentru ROB3RT89):

CD- DVD, sunt ambele rotunde. si am incercat cu restore, dar nu revine la starea initiala