| Reink a întrebat:

Acum 2 ani am instalat pe calculator un windows 7 (original) iar acum vreau sa il reinstalez (pe acelasi calculator) de pe acelasi cd.
Se poate? Nu vreau sa am surprize daca voi incerca.
Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| WhiteShoT a răspuns:

Da se poate normalhappy, nu vei avea surprize, dar serial key nu stiu daca iti va cere sa il activezi in 30 de zile, daca iti va cere cauta pe net Windows 7 loader by Dazz si gata e ca si nou windosu! bft

| Reink explică (pentru WhiteShoT):

Ok. Imi pun increderea in tine happy. Sper ca nu te superi (in caz de probleme) ca o sa iti dau vreun mesaj.

1 răspuns: