| AndreeaRog13 a întrebat:

Daca imi fac blog trebuie sa platesc ca stiu cum si unde dar trebuie sa platesc? Dau funda raspunsului care are dreptate! kiss

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Daca iti faci blog pe wordpress.com sau blogger.com nu trebuie sa platesti, insa daca vrei domeniul tau adica sa fie numelesiteului.ro sau.com atunci trebuie sa platesti domeniul si gazduirea.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trynda a răspuns:

Blog iti faci gratuit. Google iti ofera posibilitatea de a face un blog gratuit, precum si multe alte site-uri. Nu trebuie sa platesti pentru un blog.

| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro... e gratuit si usor de folosit;)

| MetalHand a răspuns:

Poti sa il faci cu contul de google eu am blog si nu trebuie sa platesti poti sa primesti bani cand ai sa il faci cunoscut activezi aplicatia AdSed sau ceva in genu si la fiecare click de mouse pe blogul tau castigi 1 cent putin dar daca e cunoscut!

| Iankko a răspuns:

Nu, nu trebuie să plăteşti nimic, este ca şi cum ai posta un filmuleţ normal. Şi dacă iţi merge bine, cine ştie, poate şi un sponsor. Succes, sper că te-am ajutat!