| bogdan324 a întrebat:

Daca imi fac cont pe itunes trebuie sa platesc? Ca eu vreau sa descarc aplicatii free,atat, si imi e frica sa imi fac cont pentru ca nu vreau facturi sau alte prostii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai iphone, ipad, iod nu merita sa iti mananci timp din viata facand cont. eu mi-am facut pentru ca am iphone.
p.s: merita sa iti faci doar daca ai un produs Apple (nu te costa nimic dar tot primesti mailuri de la ei). funda?

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu mai puneam intrebarea asta daca nu aveam ceva de la Apple, am un iphone 2g, un ipad 2, si azi a duc sa imi iau 4s

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Nu nu trebuie sa platesti
Si eu am cont
Cand zice alege un card dai nimic
tongue fundita pls tongue

| Agliator a răspuns:

Nu trebuie sa platesti si eu m-am speriat la inceput dar dupa ce o venit factura nu era cu nimic in plus (bani) deci nu trebuie sa platesti mai mult

| Agliator a răspuns:

Nu trebuie stai calm si eu m-am speriat ca tine dar cand am vazut factura m-am linistit

| NekoAnri_Vocaloid_1995 a răspuns:

Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:
Nu nu trebuie sa platesti
Si eu am cont
Cand zice alege un card dai nimic

fara suparare dar tu vezi cumva butonul none ca m-am uitat si nu l-am vazut...