| Boog a întrebat:

Buna Pentru cei care ai Itunes in PC.
Cand vreau sa descarc de pe App Store (prin Itunes) imi cere sa imi fac un cont si cand am dat sa imi fac un cont mi-a aparut termenii si conditiile si acolo undeva la un punct A imi spunea ca trebuie sa platesc aplicatiile prin banca si altele. Dar cele care sunt gratis nu le platesc nu? adica pot sa le descarc fara probleme si nu trebuie sa platesc si licenta pentru acest cont nu?
Va rog raspunde-ti cei care aveti cont sau Itunes sau in orice caz sa stiti despre ce e vorba. Funda

1 răspuns:
| danielll a răspuns:

De pe calculator sunt cu bani ca am vrut sa descarc si eu si a zis sa platesc. Incearca sa intri de pe telefon in Itunes si daca nu merge nici asa inseamna ca sunt numai cu bani. Oricum bafta. Funda.