| Blindeye a întrebat:

Dacă îmi iau Samsung galaxy s6 edge pe rate de la digi exista posibilitatea sa scrie digi pe el? Am mai văzut telefoane care aveau sigla Orange pe spate și de aceea întreb.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca cei de la Digi si-ar imprima sigla pe telefon. Telefonul e de la Samsung si nici nu cred ca au voie sa o imprime. Cele pe care era sigla Orange ce le-ai vazut tu sunt telefoane de la Orange, gen Orange Fova, Tado, Roya, etc. Asa cum sunt cele de la Samsung, asa-s cele de la Orange.

| RB26DETT a răspuns (pentru Ibrahimovic):

In special pe Nokia alea mai vechi vedeam sigla Orange, am avut acum mult timp un Sony Ericsson cu sigla Orange imprimata, pe cei de la digi nu i-am vazut sa faca asta!

| sardaduraluca96 a răspuns:

Nu cred ca si un preieten si.a luat galaxy s4 de la ei si nu scrie digi pe el.