| rech1nel a întrebat:

Daca imi instalez windows xp black edition sp3 este o alegere buna facuta de mine? Mai are cineva aceasta versiune instalata? este virusata aceasta versiune?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

N-am instalat niciodata aceste balarii! Oarecum Idem trilulilu89.
Foloseste un kit/imagine/cd cu xp sp3 normal. Sau si mai bine daca-ti permite performanta calculatorului poti trece pe Windows 7. La Windows 7 chiar trebuie sa fii "cumva" sa ai chef pana si la ala de modificari.

2 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Pune-ti mai bine o varianta untouched (neatinsa)
fata de black edition pe care am avut-o si eu una neatinsa zboarawinking

| unicka a răspuns:

Eu am windows xp sp3 blak edition pe unul din calculatoare si merge struna nu are virusi.acum depinde si daca ii bagi un antivirus bun ca sa iti mearga cum trebuie