| Cristea_Stefan_1944 a întrebat:

Daca imi pun canalul de youtube in sectiunea de comenturi ale altor videoclipuri ale altor canale este vreo sansa de am imi lua ban?
(Ceva gen spam la fiecare canal)

1 răspuns:
| ionutss a răspuns:

Asta este o practica obisnuita, toata lumea face asa. Poti posta linistit. Daca posesorul clipului are ceva impotriva i-ti va sterge eventual comentariul si cam atat. Daca vrei poti sa ma cauti pe mine pe You Tube si poti posta ce vrei la mine la clipuri, nu ma deranjeaza. Cauta pe you tube cotuna Ionut.