| Robby994 a întrebat:

Daca instalez windows 8 o sa imi mearga jocurile care sunt doar pentru windows 7?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Asteapta si tu lansarea ficiala, ca temporar nu ai drivere, nu ai nimic. Windows 8 inca nu stie sa lucreze cu jocuri, o sa se repare foarte foarte curand. Plus ca nu e o versiune de final, deci o sa se mai intepe, ma rog...

2 răspunsuri:
| mariusboss9999 a răspuns:

Da dar depinde totul de procesot, de placa video, de rami...(pe scut **DA**)

| sltlp a răspuns (pentru mariusboss9999):

Pe scurt NU,

| sltlp a răspuns (pentru mariusboss9999):

Asteapta si tu lansarea ficiala, ca temporar nu ai drivere, nu ai nimic. Windows 8 inca nu stie sa lucreze cu jocuri, o sa se repare foarte foarte curand. Plus ca nu e o versiune de final, deci o sa se mai intepe, ma rog...