| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Dacă la Whatsapp fotografia de profil a unui contact dispare și gen apare fotografia aia standard (ca și când cineva nu și-ar fi setat una) și persoana respectivă nu mai răspunde la mesaje înseamnă că m-a blocat sau și-a schimbat numărul de telefon?

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a sters din agenda cel mai probabil.
Daca atunci cand ii scrii ceva iti apare o singura bifare a mesajului trimis si nu 2, cel mai probabil te-a blocat.
Daca iti apar totusi 2 bife si nu ii vezi poza, inseamna ca doar te-a sters din agenda.

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sigur te-a blocat.
Apare si cand sa logat ultima data? Daca nu esti blocat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a blocat.

| SanduDediu74 a răspuns:

Buna seara ThebucTheCool24, vreau sa te informez ca din pacate acea persoana te-a blocat si nu mai poti sa o telefonezi.Imi pare nespus de rau!

| Dini11111111 a răspuns:

Te a blocathappy