| YusukeUrameshi a întrebat:

Dacă las laptop-ul seara până dimineața în hibernare va consuma curent?

12 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Da!

| Seby90 a răspuns:

Strict in hibernare, nu. nu consuma curent. Iti salveaza in rami / harddisk stateul pe care pcul il are inainte de inchidere.

| NnDWtf a răspuns:

Orice aparat care are un led care este tot timpul aprins cand este bagat in priza, consuma curent.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Da,consuma curent, deoarece tu lasi bateria laptop-ului in priza toata noaptea (sau toata ziua) Daca doresti sa platesti curent e treaba ta.Fa ca mine! Lasa-l sa se incarce o zi, apoi lasa-l o zi fara sa stai la el apoi stai la el fara incarcator si vezi daca se termina bateria.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, consuma curent dar foarte foarte putin.

| Andr3y25 a răspuns:

Nu consuma! Shutdown si hebernare sunt aproximativ acelasi lucru. Poti sa il lasi pe hibernare

| boss97 a răspuns:

Nu consuma curent.

| BornToDie9108 a răspuns:

Dacă îl ţii la încărcat, consumă. Cel puţin, al meu aşa făcea. Am încercat.

| ralucaaadobre8 a răspuns:

Consuma daca il lasi la inacrcat

| xchgdt a răspuns:

Nu consuma nimic happy e ca si cum l-ai stinge big grin

| Lucian_Rapid_1992 a răspuns:

Da, consuma happy

| Bogdan_Razvan_1994 a răspuns:

Daca scoti incarcatorul din priza nu, daca la asta te referi, dar daca te referi la bateria leptopului se va consuma dar foarte puti nici nu se observa!