| AndraaaB a întrebat:

Daca mi-am dezactivat contul de Facebook si cand il redeschid vreau sa imi schimb numele o sa mearga? (Ținând cont de faptul ca mai aveam de așteptat ) DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Nu, nu cred ca o sa mearga, fiindca atunci cand inchizi contul, practic pui pauza la tot ce se intampla pana cand il redeschizi, iar cand il deschizi o sa fie totul exact asa cum l-ai lasat... deci nu, nu cred... poti sa incerci insa. noroc happy

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Da, o sa mearga daca ai de gand sa.l schimbi manual.

| Anabel1123 a răspuns:

Pai si eu am facut asa sa stii ca merge dar mai intai intri pe cont te duci la setari si il schimbi nu e greu. Funda?