| CriStiNa_2000 a întrebat:

va rog din suflet ajutati-ma! cei de la facebook mi-au dezactivat contul pentru ca nu aveam numele real. cum il pot activa iar? sau cum pot lua legatura directa cu ei? va rog ajutati-ma urgenttt! FUNDAA crying((((((

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti face nimic! Fa-ti alt cont si sa-ti fie invatatura de minte! Nici macar nu stau la discutie cu tine cand este vorba ->nume reale. Daca ai stii cati au plans pana acum...dar fara folos! Singura solutie este alt cont! Daca citesti Termeni si Conditii de pe Facebook ai sa vezi ca asta este una din conditiile principale pentru crearea unui cont, si anume sa treci NUMELE REAL. Orice cont raportat ca fiind cu un nume nereal va fi dezactivat pe loc fara discutii.