| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am spart ecranul la tableta intra la garantie?

Răspuns Câştigător
| TheSoldier a răspuns:

Daca tu ai spart-o, nu intra la garantie. Dar poti sa inventezi o poveste si sa ii spui ca nu ai spart-o tu. Gasesti tu ceva.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Defectiunile produse din vina ta nu intra in garantie, asa ca va trebui sa platesti reparatia.

| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Trebuie sa te duci la garantie si daca ti-o repara mai trebuie sa platesti bani in plus, am avut si eu ecrenul spart si am mers la un sediu acum depinde de unde ai cumparat tableta pot sa-ti dau detalii daca vrei despre sediu, funda?