| didydilia a întrebat:

URGNT! sad Mi-am spart ecranul la tableta si mai am din 1 martie inca 1 an garantie! Mai pot beneficia de garantie? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Sergiu_Yoana_1991 a răspuns:

Depinde de ce fel de garantie ai....simpla sau All inclusiv.citeste contractul daca il ai sau daca nu du-te la ei si intreabai mai sigur.Succes!

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Garantiile nu opereaza in cazul stricaciunilor cauzate de cumparator sau de utilizarea necorespunzatoare a produsului care s-a defectat. Costul reparatiilor iti vor reveni tie, daca vei dori sa schimbi ecranul.

| userul7200 a răspuns:

Da, cred ca ar trebui sa mai ai garantia pana in 1 Martie (anul asta).

| awspam a răspuns:

Ce garantie ca esti vaca cu cabine?

| awspam a răspuns:

Apropo is tablete la piata de vechituri la greu, aproape noi laughing le dau aia pe sub maneca, dai o tura daca e ca o sa gasesti

| marinaa9 a răspuns:

Garantia este pentru probleme tehnice ale tabletei din fabrica.Nu poti beneficia de garantie pentru ca tu ai spart ecranul