| Răchieru_Ştefan_1998 a întrebat:

Dacă mi-am şters contul de Facebook, îl mai pot recupera? Dau Fundă+Vot

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

Da, din cate stiu eu merge sa il reactivezi. Cu cativa ani in urma si eu mi.am sters contul dar cand am bagat adresa de mail si parola ma-u intrebat daca vreau sa il reactivez. Asa ca trebuie doar sa incerci si sa vezi. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dupa cele 14 zile, contul este sters definitiv, nu-l mai poti recupera.

| callmescania a răspuns:

Contul de Facebook la orice stergere/dezactivare iti acorda inca 2 saptamani in care te poti loga si totodata reactiva contul.

| Juic3xe a răspuns:

Daca l-ai sters permanent nu il poti recupera, daca in schimb ti l-ai dezactivat, tot ce trebuie sa faci e sa te loghezi iar.