| Furnicuta000 a întrebat:

Daca pe Instagram nr acela de persoane pe care le urmaresc a scazut, ce inseamna? Ca alea 2-3 persoane si-au inchis contul? Ca eu nu le-am dat unfollow...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ori au decis sa îsi steargă conturile (se intămpla mai rar), ori le-au fost raportate. Au si optiunea de a si-l dezactiva temporar.
http://www.facebook.com/help/instagram/728869160569983?helpref=related

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu te mai urmaresc, pentru ca nu mai ai postari interesante si nu-i mai atragi.
Adica, i-ai pierdut de fani.
Nu-si inchide nimeni contul, doar ca nu te mai baga in seama, mutandu-se la altii, care au postari mai interesante, mai vesele, mai bune.

| Furnicuta000 explică (pentru Violleta2022):

Ai inteles gresit intrebarea, ma refeream ca a scazut nr persoanelor pe care le urmaresc eu nu nr celor care ma urmaresc pe mine happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Furnicuta000):

In cazul acesta, cauzele pot fii:
- poate au ei conturile blocate
- sau poate te-au blocat pe tine, ca sa nu le mai vezi profilul, urmarindu-i

| Furnicuta000 explică (pentru Violleta2022):

Posibil?