| iwefgOficiall a întrebat:

Daca pe un hard badurile sunt la sfarsit de ce nu merge sa instalez windowsul pe spatiul care este ok din punct de vedere al testarii?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ai incercat sa il formatezi cu low level format tool? Daca nu sunt multe sectoare deteriorate e posibil sa remediezi situația.

| iwefgOficiall explică (pentru gelu1970):

Nai sa vezi asa ceva la 1000 de baduri tocmai la 98% asa are nu mai are nici o sansa!

| gelu1970 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Daca e in halul acesta poți sa il arunci.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Crează o partiție ce să conțină bad-urile (le izolezi) apoi ascunzi partiția (hideen). Reiei instalarea cu succes

| mudokins78 a răspuns:

Cred ca este vorba despre schimbul de date...din cauza asta nu merge!