| coupedediable a întrebat:

Daca raman logat pe facebook, inchid calc, se poate intra pe contul meu?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Atunci cand il deschizi sau de pe alt dispozitiv? Atunci cand deschizi din nou calculatorul, te vei putea loga direct. Si daca esti logat de pe calculator, poti sa te loghezi de pe telefon sau de pe alt calculator fara nicio problema, pentru ca facebook poate folosi mai multe sesiuni in acelasi timp. Aceste sesiuni pot fi oprite manual, de catre tine, din setari.

| TeddyMaria a răspuns:

Sa intri de pe alt calculator pe contul tau? Bineinteles.