| Badescu_Bogdan_1996 a întrebat:

Salut,am si eu o problema am un Samsunc c3330 si aplicatia facebook instalata versiunea 3.3.1,am niste prieteni care si ei o au instalata si pot ramane non stop,ei doar se logheaza si inchid aplicatia asa am facut si eu,dar nu raman,cine ma poate spatui dau funda,va rog frumos,de ce nu imi ramane logat non stop cum le ramane si lor, multumesc anticipat,chiar daca ma deloghez dupa toate celelalte browsere de sunt logat,tot nu raman, spuneti-mi si mie va rog din suflet

3 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Cand te loghezi pe Facebook nu ai o setare in care te intreaba daca vrei sa ramai logat pentru mai mult timp? Daca nu, mergi in setari si o sa gasesti pe undeva aceasta setare.

| Badescu_Bogdan_1996 explică (pentru FuriaGogoasei):

Nu imi apare, alta varianta?

| Badescu_Bogdan_1996 explică (pentru FuriaGogoasei):

Unde gassc aceasta setare/?