| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Daca schimb placa de baza o sa trebuiasca sa reinstalez iar windowsul? daca da, il pot instala fara un cd bootabil ( adica am windowsul pe pc, si regenerator key pentru ca nu e original )

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fara nimic boot-abil nu ai cum sa faci ce vrei tu.

| horia2012 a răspuns:

Daca in PC ai imaginea ISO cu Windows-ul, faci un stick bootabil si il instalezi. Pentru stick bootabil, folosesti Rufus. Altfel, nu ai cum.

| Tutuianu_Razvan_1999 explică:

Pai eu am intrebat daca poti face fara el. pentru ca nu am mai facut niciodata asa

| radioromanian a răspuns:

Da trebuie si o poti face si cu acel cd bootabil