| robertpopescu a întrebat:

Daca sunetul la laptop nu merge sunt arse boxele sau e stricata placuta de sunet?

2 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

S-ar putea sa fie placa de sunet sau drivele nu sunt instalate. Dar ce windos ai? Intra in start->control panel->System-> Hardaware->Device Manager si te uiti acolo. Funda?

| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns:

AnN56 are dreptate. Mai pe scurt daca ai instalat windows de curand si nu instalat driverele pentru sunet de acolo e. Daca nu boxele nu prea ai cum sa le arzi. Deci placa de sunet ar fi defectul.