| S3c0ndSh0t a întrebat:

Daca tin telefonul cu touch intr-o husa se poate deteriora daca il scap? Am vazut la unii cand au scapat telefoanele cu touch pe jos (era in husa ) si nu a patit absolut nimic. Voi ce husa de telefon imi recomandati? Cum sa fie moale mai tare etc si daca se poate si un link.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| iubiricaa a răspuns:

Si eu am telfeon cu touch.si l-am scapat jos.si n-a patit nimic. fara husalaughing.nu conteaza ce husa ai.conteaza cat de rezistent e touch-ul:-p

11 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

De stricat, nu se strica nici fara husa. Maxim se zgarie.
In mod normal husa trebuie sa fie moale pe dinauntru, pentru a nu se zgaria ecranul/telefonul, dar tare pe dinafara, pentru a suporta orice impact.

| lSchizo a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Eu ti-as recomanda tipu` asta de husa: http://www.google.ro/......tp?/imgres
E de piele si eu zic ca e buna.

| GabytzA_6428 a răspuns:

Nu nu pateste nimic daca il scapi si iti recomand o cusa mai groasa si de piele pentru ca sunt foarte rezistente funda plzzz!

| iulyk_7641 a răspuns:

Eu iti recomand o husa mai tare...cand iti cumperi un telefon cu touch ar trebui sa primesti o husa gratuithappy

| hiphopgirl a răspuns:

Poi tare este buna si nu husa normala de aceea pentru i phone e cea mai buna.

| sMine a răspuns:

O husa din piele ar fi numai buna. [Protejeaza si ecranul si spatele.] [ Daca vrei husa care se prinde de spate dar lasa ecranul liber, ia-ti ceva tare, un material mai tare]

| silai a răspuns:

Buna eu am o husa din piele si am avut ghinionul sa-l scap de la etajul 2 iar tot ce i sa intmplat e sa sara o bucatica din caracasa (atentie telefonul are carcasa din metal) sper ca am ajutat.

| Kalugaru a răspuns:

Pai depinde cum pica telefonul daca pica cu ecranul in jos nu cred ca mai depinde de husa si depinde si pe ce pica mai bine ai grija sa nu il scapihappy