| Tarabostes a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va scapati telefonul? Ma refer la cele cu touch screen. De la cati centimetri se poate strica/sparge? Eu l-am scapat aseara de la vreo 95 de cm si nu a avut nimic! Nu era nici in husa si a picat pe parchet.

Răspuns Câştigător
| Greece2000 a răspuns:

Salut Tarabostes, nu conteaza daca ti-a cazut de la diferite inaltimi poate sa se sparga si la 10 cm, depinde cum cade si in ce fel cade mi de exemplu mi-a cazut de la 1 metru numai pe asfalt de multe ori si nu a patit nimic depinde cum cade si in ce fel

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Am scapat nu unul ci mai multe.
Acum nu conteaza distanta, nu exista o "distanta standard" la care sa se sparga sau nu.
Depinde si de model, pe ce cade, cum cade si alti factori laughing chiar si ce noroc ai tu.
De preferat este sa ai grija sa nu-ti cada.

| David98TM a răspuns:

Da mi s-a intamplat dar nu s-a spart

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Eu l-am scapat de la 1m si ceva si am si calcat pe el dupa pentru ca nu l-am vazut si nu a patit nimic...

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Pai pe parchet!
Daca il scapi de la 1.50 m, pe gresie sigur are ceva.

| cornelmarcu13 a răspuns:

Depinde de telefon. Daca se sparge poti sa-i schimbi ecranul.