| tonyc7 a întrebat:

Daca trimiti mesaj unei persoane pe care o urmaresti pe Instagram, dar acea persoana nu te urmareste pe tine, totusi iti mai poate vedea mesajele?
Sau pentru ati putea vedea mesajele, trebuie si ea sa te urmareasca pe tine?

3 răspunsuri:
| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Îți poate vedea mesajele, chiar dacă nu te urmareste. Dar am impresia totusi ca nu poți sa vezi dacă îți da seen sau nu.

| tonyc7 explică (pentru nujcatoatesuntluate):

La ce te referi cand spui seen? Seen (pentru mine) ca mi-a vazut ea mesajele?

| nujcatoatesuntluate a răspuns (pentru tonyc7):

Da.