| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Nu mai merge sa vizualizez profilul niciunui user pe firefox. Pe internet explorer si pe chrome merge. Pe firefox apare pagina alba instant si refuza sa incarce linkul. In rest merge bine.
Am sters cookiurile si cache, si degeaba. Ce are?

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Şi eu folosesc Mozila Firefox, dar la mine merge să vizualizez profilele userilor.Probabil ai tu probleme cu internetul, aşa mi se întâmpla pe acest site când rămâneam fără net.

| TPU.ro a răspuns:

Noi am verificat problema de pe contul tau si nu am intampinat asemenea dificultati. In cazul in care se mai intampla asta, trimite-ne un e-mail pe contact@TPU.ro cu mai multe detalii despre situatie (ce profil incercai sa accesezi, o captura de ecran) si vom cauta cauza problemei.

Alexandra - TPU