| Agent47 a întrebat:

Daca vreau sa duc un laptop la garantie la Flanco am nevoie si de persoana care a cumpărat laptop-u pe langa certificatul de garanție si factura?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Da. Îţi va cere cartea de identitate. Numele trebuie să corespundă cu ăla de pe garanţie.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ai nevoie decat de garantia si factura, nu si de persoana care a cumparat produsul.

| LaLaura a răspuns:

De carte de intentitate ai nevoie doar pentru indentificare, pentru a stii pe ce nume se face garantia si cui trebuie sa ii da inapoi produsul, dar nu trebuie sa corespunda numai decat cu cel care a cumparat produsul.