| Ervin a întrebat:

Dacă vreau să iau ceva de la eMAG, livrarea e gratuită sau contra cost? la uşă sau la cea mai apropiată poştă?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Iti alegi tu daca sa fie la usa sau la posta, si da e contra caost daca nu depasesti o anumita suma

8 răspunsuri:
| Ervin explică:

Măi, văd că are şi taxă de transport.
1x Minimouse optic Serioux Pastel 3000, USB, verde
14.99 Lei
Subtotal: 14, 99 Lei
Taxa transport: 11, 99 Lei
Total: 26, 98 Lei
Total comanda: 26.98 Lei

| MichelWolverine a răspuns:

Eu mi-am cumparat anul trecut prin februarie un gamepad si tot asa, am facut comanda pe net si mi l-a adus la usa, fara taxe de livrare. Cand am facut comanda pe net, am lasat adresa la care vreau sa fie adus coletul. happy

| Lucrian a răspuns:

E gratuita pana la usa indiferent ce cumperi

| danyceltare a răspuns:

Livrarea e gratis si iti aduce pachetul la usa.A da si trebuie sa platesti pe loc.

| stanlaura80 a răspuns:

Nu stiu daca e contra cost, singurul lucru pe care il stiu e ca vine direct la usa, nu trebuie sa il ridici de la posta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent ce cumperi de la e-mag transportul este gratuit pana la usa ta in circa 24 de ore.
Curierul te suna ci circa 10 minute sa ajunga la usa ta sa confirmi ca esti acasa tut ori alta ruda care poate achita si primi coletu.

| Dan_5885 a răspuns:

Buna! eMAG este un magazin online foarte bun.am comandat in valoare de 60 de lei si taxele de transport sunt zero...nu conteaza valoare produsului cumparat taxele sunt zero in toate cazurile...conamda vine in aproximativ 5-7 zile de la comanda si vin direct acasa la tine prin fancurier. sper ca te-am ajutat bafta!

| Adrian1602 a răspuns:

Depinde la mine nu am platit nici un fel de taxe de transport si iti vine la poarta doar sa le dai adresa.