| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei ce sa desenez fie pe pc sau pe foae dar vreau sa ma antrenez sa fac bani din desene si vreau sa ma perfectionezhappy Multumesc!

2 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Daca intr-adevar ai talent, ideal ar fi sa desenezi portrete, lumea adora portretele, mai ales daca sunt bine realizate! Deasemenea ai putea incerca sa iti lasi imaginatia sa zboare in diferite tablouri, desene in creion sau nu stiu, ceea ce iti place tie cel mai mult! Perfectionarea desenelor va creste o data cu tine, cunoscandu-te pe tine, vei ajunge sa iti cunosti propriul stil si astfel operele tale vor curge si inevitabil oamenii vor dori sa achizitioneze ceva bun, de calitate, facut din suflet si cu pasiune, pentru ca astfel de lucruri se simt! happy Fii pasionat de munca ta si restul va decurge de la sine! Bafta happy

| robert1998 a răspuns:

Desenele in umbra atrag foarte multa lume adia in creion, iti trebuie si ceva talent, si incearca sa urmezi o scoala de arte pentru a te perfectiona