| Narsha a întrebat:

Dati-mi un link de unde pot citi toate sau macar cateva carti mary poppins? Va rog dau fundita... Dar sa fie gratis si fara sa trebuiasca sa te inregistrezi.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Doamneee, cineva care vrea sa citeasca... unicat pe TPU. Nu stiu acum dar iti promit ca o sa caut, meriti!

| danbnz a răspuns:

Din pacate nu am gasit nimic. Cred ca din cauza drepturilor de autor. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut, incearca totusi la o biblioteca publica...

| Narsha explică:

big grinNu chiar unicat dar multumesc...imi place foarte mult sa citesc.Astept sa vad daca gasesti, multumesc oricum