| JustABelieber a întrebat:

Dati-mi un link pentru stergerea unui cont youtube.please.nu il mai vreau pentru ca atunci cand scriu pe google ceva si dau sa caute imi apare un unu si un plus langa el.cum sa fac sa dispara?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

No sa-ti dispara daca stergi contul youtube. Trebuie sa dai sign out din google. Sau din google+

1 răspuns:
| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Daca vrei sa stergi contul de pe youtube, intri pe contul tau si ai acolo niste optiuni printre care si stergerea, suspendarea contului, pentru problema ta cred ca ar fi suficient numai sa te deloghezi. Bafta!